A4261 L79 - Caitlin TV-Bord 53 X 140 X 39 CM

Lot no.

79

Caitlin serien er en klassisk og moderne møbelserie i skandinavisk design. Serien består af en kommode, et skrivebord og et TV bord med kabelføring. Bag døre og låger med de let afrundede hjørner gemmer sig gode opbevaringsmuligheder.
Udstilling fra butik med småridser
Ended

Other lots from the same auction

  • Ended: 01-10-2023
  • Ended: 01-10-2023
  • Ended: 01-10-2023
  • Ended: 01-10-2023
  • Ended: 01-10-2023
  • Ended: 01-10-2023
  • Ended: 01-10-2023
  • Ended: 01-10-2023
  • Ended: 01-10-2023
  • Ended: 01-10-2023
  • Ended: 01-10-2023
  • Ended: 01-10-2023